נטרול נפגעי ריח

אייר טופ – AIR TOP מייצגת בישראל את חברת אקולו העולמית המתמחה בטיפול מטרדי ריח באמצעות ערפול ונטרול טבעי של הריחות הרעים ובעלת נסיון של 15 שנים בתחום טיפול מפגעי הריח ונטרול ריחות רעים.

טיפול במקור הבעיה תוך שמירה על בריאות הסובבים והסביבה

אקולו עושה שימוש בחומרים טבעיים ידידותיים לסביבה המופקים מצמחים. חברת אקולו ישראל פועלת בישראל למעלה מעשור והינה אחת החברות הוותיקות הפועלות בתחום נטרול הריחות. חברת האם, אקולו קנדה, קיימת מזה 40 שנה, נחשבת לאחת החברות הגדולות בעולם לפיתוח תכשירים וטכנולוגיות לנטרול ריחות. לחברת אקולו סניפים רבים ברחבי העולם.

טכנולוגיה מתקדמת

AIRSOLUTION, מערכות מתוחכמות ואוטומטיות. למערכות מנגנוני מינון ותזמון חכמים, מדחס רפואי ללא שמן ומתזי פיזור ייחודים המבטיחים פיזור אופטימלי המותאם לחלל האוויר המטופל. המערכות מטפלות במפגעי ריח בהתאם למיפוי צרכי הלקוח.

שיטת עבודה

לכל בעיית ריח נעשה אבחון המזהם ומותאם חומר מנטרל ייחודי המופק ממאות זנים שונים של צמחים ובמגוון רחב של ריחות. לכל לקוח מותאמת מערכת נטרול בהתאם למיפוי צרכי המקום. החומרים טבעיים ידידותיים לסביבה אינם מזיקים לאדם ושומרים על שכבת האוזון.

פתרונות ריח מותאמים אישית ללקוחות עסקיים

הפתרון המועדף

בכדי לסלק מטרד ריח יש לחסל אותו ולא לבשם אותו. הפתרון שלנו, AIRSOLUTION, מתבסס על העיקרון של תקיפת שורש הבעיה. החומר מנטרל את מולקולת הריח הנישאת באוויר, הוא משנה אותה לכזו שאינה נושאת ריח. פתרון טבעי, אמין ומוכח לסילוק מוקדי ריח.

נטרול ריחות שונים

נטרול ריחות הזעה בחדרי כושר ומלתחות במספר חדרי כושר ומרכזי ספורט. ריחות סיגריות במקומות שבהם מותר לעשן. ריחות חיטוי באוטוקלבים רפואיים. חדרי בישול ומנדפים במסעדות וסטקיות.

גני אירועים

גני אירועים רבים ממוקמים בשטחים פתוחים לעיתים באזורים כפריים ליד רפתות, לולים, שדות חקלאיים המזובלים בזבל אורגני, או בסמיכות לאזורי תעשייה. אקולו מונעת ומנטרלת את הריחות הפוגעים בגני אירועים על ידי מיסוך השטח שבין גן האירועים למוקדי הריח.

תחנות טיפול בשפכים

מרכזי טיפול בשפכים עירוניים ואזוריים מרכזים את השפכים העירוניים, מנקים אותם מלכלוך גס (שאינו מתפרק), מפרקים את הביומסה במים ומשבחים את המים לשימוש חוזר בחקלאות. בשלב הראשון של תהליך הניקוי הגס משתחררים ריחות רעים חזקים.

תחנות מעבר לפסולת רטובה

בערים גדולות ובאזורים אורבניים אוספות חברות קבלניות את הפסולת המשפחתית ומפנות לתחנות המעבר בפאתי העיר. משם משנעים את הפסולת למטמנות פסולת רחוקות מהערים. היות והפסולת רטובה, ישנה תסיסה של הפסולת היוצרת ומפיצה ריחות לוואי לא נעימים עד כדי סירחון.

נטרול ריחות בתעשייה

בתהליכי ייצור מוצרים בתעשייה, לעיתים נוצרים ריחות שונים כתוצאה מתהליכים פיזיקאליים, כימיים, ביולוגים וכדומה. ריחות אלו נפלטים לאוויר, לעיתים ריחות אלו אינם נעימים ויש צורך לנטרל אותם.

אקולו מנטרלת ריחות בתעשייה הזפת, בתעשיית הבירה ובתעשיית מחזור השמן ועוד.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות