אודות

חברת AirTop

אייר טופ מתמחה כבר למעלה מעשור בשיווק מוצרים ריחניים, התקנת מתקנים להפצת ניחוחות ונטרול ריחות רעים בלמעלה מ- 15,000 נקודות.

מערך השירות והלוגיסטיקה שלנו פועל בפריסה ארצית ומאפשר לנו להציע שירות ברמה גבוהה לכל חלקי הארץ, ברמת שירות שלוקחת את המושג 'איכות' צעד אחד קדימה.

תהליך השירות

החוויה המוצעת באייר טופ, מתחילה בסוכני מכירות מקומיים אשר מספקים מענה מהיר ומיידי לכל הלקוחות ובתי העסק. יועצי הריחות של אייר טופ יתאימו לכם את המוצר והשירות האידיאלי עבור בית העסק ליצירת אווירה מושלמת עבור החברה, תוך היכרות מעמיקה עם קהלי היעד וצרכי החברה ליצירת לוגו ריחני מותאם עסק.

חבילת השירות המושלמת

אנו מציעים שירותי התקנה ואחזקה למתקנים מפיצי/ מנטרלי ריח לכל סוגי העסקים והמבנים. לאחר הרכישה וההתקנה הראשונית יגיעו צוותי השירות שלנו לבית העסק או ללקוח אחת לחודש, יבדקו את תקינות המתקנים, יחליפו את סוללות המכשירים במידת הצורך וידאגו שהעסק ימשיך "להריח" את הניחוח הייחודי שהותאם עבורו.

למה דווקא AirTop?

Asset 1

איכות השירות

אנו מעניקים שירות ברמה הגבוהה ביותר ותמיד עומדים לשירות לקוחותינו.

Asset 2

איכות המוצר

מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, מערכות ריח איכותיים והכל במחירים הטובים ביותר בשוק!

Asset 3

מחירים

מחירים נוחים ומותאמים עפ"י מורכבות הפרויקט וגודל החברה. אין סיבה לרכוש מוצר במחיר יקר אם אתם יכולים לרכוש את אותו המוצר במחיר זול דרכנו!

מותג Reclassified

היא חברת בשמים בעלת אמירה חדשה ורעננה המבטיחה ייחודיות, חושניות, יוקרה ומגע אישי בכל מוצר.

המותג, במקור משנגחאי, הביא בשורה חדשה לעולם הבשמים: חווית קנייה מיוחדת היוצרת חיבור אל המוצר באמצעות חשיפת סיפורו הייחודי. הבשמים של Reclassified מזמינים אתכם לעולם קסום המלא במפלצות, קיסרים, מצביאים צבאיים, מאהבות וגינות חן מיניאטוריות. סיפורים קסומים אלה עוזרים לכם לשכוח מטרדות היום- יום ולהתמסר לפינוק החושי של המותג. 

 

ערכות DIY (עשה זאת בעצמך)

למה לא לאפשר לאנשים ליצור בעצמם את הניחוח הייחודי המתאים להם?

ערכת הDIY שלנו מורכבת מ-11 תמציות הריח שערבוב ביניהם יוצר חגיגה של ארומות ייחודיות, השונות זה מזה מחד אך שומרות על סטנדרט גבוה, מפנק ומגרה חושים מאידך. הכנת בושם מותאם אישית מתבצעת במעבדתנו שבפתח תקווה

סגירת תפריט
×

עגלת קניות